POŘÁDÁME, PŘIPRAVUJEME
A PODPORUJEME EVENTY
Zábava, akce, produkce, vzdělávací programy. 
Naše aktivity jsou spjaty s našimi zájmy
HOROR PALACE
Tato akce #hororplace byla vytvořena na míru v rámci HALLOWEEN pro klub Realita Gaming Bar.
Šlo o večer plného strašení a záhad v opuštěném Hotelu Palace v Ostravě.
Návštěvníci si mohli opuštěný hotel prohlédnout zblízka za doprovodu strážce hotelu, v hotelu je čekaly různé nástrahy a strašidla. 
CAVALIER BARBER WORKSHOP & COMPETITION CZ/SK 2018
Tento workshop jsme připravili s předním českým holičem a zakladatelem Cavalier Barber Shopu - Karlem Haidelmayerem, mimo jiné vítězem evropské soutěže v Amsterdamu The Great British Barber Bash
Na tomto eventu se sešli holiči z celé české a slovenské republiky.
BEATS FOR LOVE
Beats for Love je festival elektronické taneční hudby pořádaný v jádru industriální národní kulturní památky. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou vynikající hudby a bohatého doprovodného programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší elektronický taneční festival v srdci Evropy. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků".
zdroj. B4L
SUPPORT PRODUCTION 
Na "B4L" festivalu jsme byli podporou světoznámého producenta a performera v jedné osobě Dj ZARDONIC
V rámci podpory, jsme vyrobili originální dresy v limitované edici s motivem ZARDONIC, trička s potiskem, plakáty, samolepky, placky, vlajky, bannery, a další. Prezentace a prodej probíhal na stánku, kde se mohli lidé s dj'em i potkat.
Back to Top